درباره ما آرتیا آکادمی

گروه مهندسی آرتیا متشکل از متخصصان ساخت ویلا و استخر با بیش از 14 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت بناهای مسکونی، اداری، تجاری و ویلا سازی، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. آرتیا مجری تخصصی ساخت ویلا و استخر، با بهره گیری از کارشناسان مجرب، سازنده رویاهای شما خواهند بود. تیم آرتیا با حضور جناب آقای مهندس رامتین رضاپور (مهندس عمران) و سرکار خانم مهندس سپیده رضایی (مهندس معمار)، از مشاوره، ایده و طراحی تا محاسبه، اجرا و دکوراسیون در کنار شما خواهند بود.

.

آرتیا چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه میدهد

elearningn

آموزش آنلاین

اکثر افراد برای شرکت در کلا‌س‌های حضوری وقت کافی ندارند به همین دلیل آرتیا دوره‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می کند تا شرایط حضور برای شما راحت‌تر باشد.

encyclopedia

یادگیری نکات تخصصی

فرقی نمی کند در چه سطحی هستید، یادگیری نکات تخصصی برای حرفه ای شدن و ورود به بازار کار، از جمله خدماتی است که توسط تیم مجرب آرتیا به شما آموزش داده میشود.

graduation

فرصت شغلی بهتر

با شرکت در دوره‌های آرتیا و یادگیری نکات تخصصی توسط اساتید زبده، شانس ورود به بازار کار شما افزایش خواهد یافت و کارشناسان ما در این مسیر همراه شما خواهند بود.

داستان آرتیا

گروه مهندسی آرتیا از سال 1386 توسط مهندس رامتین رضاپور تاسیس شد و از همان زمان فعالیت خود را به عنوان مهندس عمران به همراهی مهندس سپیده رضایی آغاز کردند که بعد از گذشت 14 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت پروژه‌های ساختمانی و ویلاسازی، مالک برند آرتیا شدند. تیم آرتیا مجری تخصصی ساخت استخر و ویلا، با چندین سال تجربه، از مشاوره، ایده و طراحی تا محاسبه، اجرا و دکوراسیون همراه شما خواهند بود.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آرتیا آکادمی